RECEPČNÍ BAZÉNU
BRISTOL GROUP s.r.o.
Karlovy Vary
před 10 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : Tociková Jana, Androsova Ekaterina, tel. : 353 348 560, 731 429 019, 731 429 128, e-mail : personalni bristolgroup.

cz, e.androsova bristolgroup.czPožadujeme : plavčický kurz (doložitelný certifikátem) výhodou, znalost práce na PC, komunikativní znalost RJ, AJ, další jazyk výhodou, praxe na obdobné pozici výhodovu, pracovní doba 6,45 - 21, 45 s přestávkou, turnusové služby (krátký, dlouhý týden) - samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, profesionální přístup k plnění úkolů, nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé zaměstnanecké benefity.

Životopisy zasílejtena uvedený e-mail. Nabízíme : dotovaná personální strava, příspěvky na dovolenou, na dětské letní tábory, odměny při životních i pracovních jubileích, příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zvýhodněný zaměstnanecký tarif mobilního operátora

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost