Asistent/ka pro obchodní oddělení
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od 9 : 00 - 15 : 00 hodin.Vaše úkoly budou různorodé, čeká Vás zajímavá práce : Budete se věnovat obchodnímu oddělení.

Náplní práce bude především příprava propagačních materiálů, organizace všech promo akcí pro zákazníky, tvorba pravidelných reportů, tvorba analýz portfolií zákazníků v nových oblastech business development a další zajímavé úkoly.

Máme jasno, koho hledáme a co by měl náš nový kolega / kolegyně splňovat : o SŠ / VŠ ekonomického směruo Znalost angličtiny na komunikativní úrovnio Zkušenosti na pozici, kde jste pracovali na několika úkolech zároveň a výsledkem byla spokojenost z dobře a kvalitně odvedené práceo Řidičský průkaz sk.

B - je potřeba občas něco vyřídit i mimo kancelářZaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, 13. plat, prémie, kurzy angličtiny 1x týdně v pracovní době, příspěvek při narození dítěte nebo při svatbě, péče o zdraví zaměstnanců (dny zdraví, vitamínové balíčky)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost