Vedoucí odboru úvěrů a řízení rizik
Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
Praha-Lysolaje, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontaktní osoba : Jinyang Li, e-mail : použijte odpovědní formulář UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : 1.

Budete zodpovědný za schválení a řízení úvěru pobočky v souladu se strategií skupiny. 2. Účastnění se na každodenní práci komplexního řízení rizik pobočky v souladu s vnitřními politikami společnosti BoCom.

3. Koordinování sběru zanedbatelných aktiv pobočky. 4. Prověřování vyplacení a provozu úvěrů v BoCom Business System : 5.

Identifikování, sledování, měření a zmírňování různých rizik pobočky podle požadavků na regulaci a vnitřního kontrolního systému BoCom.

6. Zajišťování, aby standardy a proces řízení rizik byly vždy v souladu s vnitřními politikami a bankovními předpisy společnosti BoCom.

7. Budete zodpovědný za efektivní komunikaci s oddělením řízení linek v ústředí 8. Poskytování školení pro řízení rizik a provoz systému pro zaměstnance pobočky, zejména pracovníky oddělení.

9. Vypracovávání pracovního plánu a hodnocení zaměstnanců podle požadavků pobočky. Požadované vzdělání : Bakalářský titul (nebo vyšší), preferujeme v oboru Finance / ekonomika / právo nebo souvisejících oborech Preferujeme relevantní zkušenosti, nejlépe v bankovním sektoru. Požadované dovednosti :

 • Plynulost v čínštině (ústní i písemná)
 • Silné interpersonální a komunikační dovednosti
 • Pokročilé dovednosti Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint a Outlook) Životopisy v čínštině a angličtině zasílejte k rukám paní Li : použijte odpovědní formulář
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost