Senior 3D Grafci
SCS Software s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : Přibylová Aneta, tel. : 226 200 739, e-mail : Aneta.pribylova scssoft.com , prvotní kontakt emailem. Místo výkonu : Praha.

Požadavky : Základním požadavkem je prokazatelná minimální 5 letta praxe na pozici seniorního 3d grafika ve vývoji her se specializací na Hard Surface modeling zejména pak transportní techniky.

Nutnost profesionálně ovládat Photoshop a 3D Studio Max či Maya. Nutná znalost angličtiny na profesní komunikační úrovni.

Náplní práce bude převážně modelování Hard Surface modelů, zejména transportní techniky.5 týdnů dovolené, 3 Sich days, pružná pracovní doba, příspěvek na obědy, jóga a masáže na pracovišti(Benefits : 5 weeks of holiday, 3 Sick Days, flexible working hours, lunch discounts, massages and yoga lessons in the office etc.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost