Brigáda ve Kbelích – 140 Kč/hod.
MESSENGER a.s.
Praha, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Do našeho týmu aktuálně hledáme brigádníky do depa v Praze - Kbelích.

NÁPLŇ PRÁCE :

  • skenování čárových kódů
  • třídění zásilek od obálek po krabice (do 30 kg)
  • POŽADUJEME :

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • fyzickou zdatnost
  • NABÍZÍME :

  • spolupráci formou DPP nebo DPČ
  • provozní doba od 15 : 00 do cca 24 : 00 v pracovní dny, pracovní dobu lze domluvit dle Vašich možností (např. 15 : 00 - 20 : 00 nebo 18 : 00 - 24 : 00 apod.)
  • zázemí stabilní společnosti
  • Pokud Vás tato nabídka brigády zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis. Vybrané zájemce pozveme na informativní schůzku.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.