KONSTRUKTÉR elektrických netočivých strojů
EGE, spol. s r.o.
České Budějovice
před 1 dnem
source : Hitprace

PP na dobu určitou.Náplň práce : - Návrh a vývoj elektrických netočivých strojů- Konstrukční zpracování zakázek- Tvorba výrobní dokumentace a technologických postupůKvalifikace : - ÚSO / VŠ vzdělání v oboru elektro- Znalost MS Office (zejména Excel), Autocad, Autodesk Inventor, případně jiný 3D konstrukční program- Znalost AJ / NJ výhodou- zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy- práce v širším centru Č.

Budějovic - výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy- výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona- vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky- kulturní a společenské akce pro zaměstnance- 5 týdnů dovolené ročně- zajímavé finanční ohodnocení, měsíční odměny, 13.

a 14. plat - věrnostní odměny- příspěvek na penzijní připojištění- dotované stravování přímo v areálu firmy- investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost