Pracovník v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu (global marketing director)
ZTE CZECH, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
 • MVP : Hvězdova 1716 / 2b, Nusle, 140 00 Praha 4Kontakt : veronika.diosegiova zte.com.cnNáplní práce kandidáta bude provádění plánování projektu, formulování provozních strategií a spolupráce s prodejními divizemi pro dosažení výkonnostních cílů;
 • dlouhodobá podpora a sledování projektu služeb, průzkum požadavků zákazníků a formulace řešení; shromažďování a průzkum požadavků trhu na technologie, poskytování podkladů pro výzkum a vývoj prodůktů.

  Upřednostňováni budou kandidáti se schopnostmi elektronické komunikace a znalostmi trhu a prodeje; se zkušeností s fungováním obdobných projektů a znalostí režimu provozu hlavních telekomunikačních operátorů.

  Kandidáti by měli být proaktivní, schopní samostatné práce, práce pod tlakem a schopní převzít odpovědnost. Výhodou je angličtina slovem i písmem na dobré úrovni, neboť bude kandidát pracovat zejména v anglickém jazykovém prostředí.

  Kandidát by měl mít excelentní komunikační a prezentační schopnosti.Životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce na e-mail : veronika.diosegiova zte.com.cn.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost