MONTAŽNÍ A SERVISNÍ TECHNIK| KAMEROVÉ SYSTÉMY
Grafton Recruitment
Ústí nad Labem
před 3 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme zkušeného SERVISNÍHO A MONTÁŽNÍHO TECHNIKA ZABEZPEČOVACÍCH A KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ. Vaše náplň práce bude : - servis a montáž kamerových a zabezpečovacích zařízení u zákazníků - komunikace se zákazníky a řešení zákaznických požadavků- zpracování objednávek a následná fakturace

BENEFITY :

  • 25 dní dovolené- Služební automobil (možné využití jako dopravní prostředek do zaměstnání)- Individuální finanční bonusy- Pružná pracovní doba
  • POŽADAVKY :

    Koho na pozici hledáme?- SOU / SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření- Zkušenosti na obdobné pozici PODMÍNKOU- Platná vyhláška 50 6- Ochota cestovat- Samostatnost a zodpovědnost