Management kvality
ŠKODA EKOVA a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

1. kontakt telefonicky 778 732 657, e-mailem kariera ekova.czŠKODA EKOVA a.s. je výrobní společnost zabývající se převážně tramvajemi.

Nově jsme součástí skupiny Škoda Transportation. V tuto chvíli potřebujeme rozšířit náš tým o zručné zaměstnance, kteří mají chuť podílet se na opravě tramvají moderních i historických a také těch, které se budou projíždět naší Ostravou.

Nyní potřebujeme posílit oddělení kvality Vaší náplní práce bude : mezioperační kontrola výroby konečné montáže kolejových vozidelprovádění zkoušek měření a oživování el.

zařízeních na kolej. vozidelzabezpečování zkušební jízdy a technicko - bezpečnostní zkouškyřešení neshod a neshodných dílů ve výroběvystavování reklamacíspolupráce při mechanickém zkoušení vozideltvorba záznamů, protokolů o kontrolePožadujeme : vyhlášku č.

50 / 1978 Sb.znalost čtení výkresové dokumentace a norem v oblasti kvalitysamostatnost, spolehlivost, pečlivostzájem o techniku praxe výhodouNástup možný v květnu.

Nabízíme : zajímavou různorodou práci za příznivých pracovních podmínek5 týdnů dovolené a 4 dny zdravotního volna, 50% příspěvek na menu v jídelně, zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod, příspěvky na pojištění, každoroční růst mzdy, multisport kartu, poukázky pro sport a kulturu, kantýna poblíž výrobní haly, automat na kávu, příplatky a odměny, pracovní kolektiv, který se rád účastní i týmových soutěží a kulturních akcíodborný růst, možnost postupu v rámci společnosti, nabídka kurzůsmlouvu na dobu určitou - rok, s pravděpodobností prodlouženíBenefity : dovolená 25 dnů, 4 zdravotní volna, příspěvek na stravování, životní, penzijní, sportovní a společenské aktivity, 800 Kč docházkový bonus Těšíme se na Vaše životopisy, které prosím zasílejte na kariera ekova.

cz Pro další informace můžete volat na uvedené číslo.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost