Všeobecné sestry
Domov pro seniory Ďáblice
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt : tefonicky v čase Po-Pá, 7-15 hod. na č. : 770 137 219 nebo e-mailem na : jirsakova ddablice.cz, kont. os.

Michaela JirsákováUpřesňující informace : Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu vyplývající z pozice všeobecné sestry v sociální službě.

Vyžadujeme flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce, trpělivost, vzdělání ÚSO - Střední zdravotní škola Výhodou je praxe v sociálních službách, znalost práce se seniory.

Práce na denní a noční směny s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.Možnost prodloužit smlouvu na dobu neurčitou.Nutné mít očkování na žloutenku typu B, nebo před nástupem absolvovat očkování na tuto žloutenku.

Zaměstnanecké výhody : Závodní stravování, systém odměn a příspěvků po zkušební době, 2x ročně zaměstnanecké akce, po zapracování a zkušební době možnost přiznání osobního ohodnocení od 5000,- Kč výše

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost