Pracovníci sociálních služeb - asistenti
Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Brandýs nad Labem, V Bažantnici 2440Prvotní kontakt : - e-mail : použijte odpovědní formulářUpřesňující údaje : -

Hledáme asistentku-asistenta, pro domácnosti Vyššího Hrádku, p.s.s. , které se nacházejí v Čelákovicích, Kostelci nad Labem, jehož práce spočívá v podpoře uživatelů soc.

služby v každodenním životě s ohledem na jejich individuální potřeby. Požadujeme partnerský a individuální přístup k lidem s postižením, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce.

Praxe v pobytové sociální službě výhodou. Nabízíme dvanáctihodinové směny, partnerský a individuální přístup, podporu vedení, práci v rezidentní službě respektující práva uživatelů, pravidelnou supervizi, individuální konzultace a další vzdělávání.

případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulářZaměstnanecké výhody : - 6 týdnů dovolené- stravenky

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost