Kontrolor/ka kvality
G & P Quality Management s.r.o.
Plzeň-město, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

G & P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu.

Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW Faurecia atd. Požadujeme : - pečlivost, důslednost, odpovědný přístup - zkušenost s kontrolou kvality velmi vítána - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - dobrý zrak nebo adekvátní brýle / čočky Náplň práce : - vizuální kontrola dílů - jednoduché měření - drobné opravy hlavně plastových dílů - práce na projektech přímo v závodech u zákazníků Zaměstnanecké výhody, benefity : - nástup možný co nejdříve či dle domluvy - místo výkonu práce : Plzeň (práce na různých projektech v Plzeňském kraji - odvoz vždy zajištěn z Plzně a proplácený čas strávený na cestě) - práce na HPP - fixní mzda 120, Kč / hod + bonus 10, Kč / hod.

 • proplácený čas strávený na cestě + příplatky dle zákoníku práce ( So 33%; Ne 50%; Noční 15%; Přesčas 25%; Svátek 100%) - 2směnný provoz (ranní / odpolední směny) - stravenky 80 Kč / směna Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání projektu.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost