Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
CEE Logistics a.s.
Pardubice
před 8 hodinami
source : Hitprace

CEE Logistics a.s., je dynamicky se rozvíjející společnost, která se řadí mezi nejvýznamnější dopravní a logistické firmy Evropy.

CEE Logistics nyní otevírá dveře perspektivní budoucnosti těm, kteří se cítí být rádi řidičem z povolání, umí "řídit kamion" a pomohou celé naší společnosti v rámci týmu splnit očekávané cíle.

Do týmu tedy hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici : ŘIDIČ / ŘIDIČKA KAMIONU - MKD Co Vám nabízíme : Práce ve finančně stabilní firmě s pobočkami v ČR a SR Měsíční výdělek dle zařazení na projekt (30.

000 - 55.000 Kč) Moderní vozový park (Mercedes Benz, Volvo) s nadstandardní výbavou (např.nezávislá klima) Vlastní servis v nepřetržitém non-stop režimu Dodržování právních předpisů AETR, nařízení ES č.

561 / 2006 Týdenní pracovní turnus dle zařazení (prácev EU, střídání víkendů, víkendy doma, aj...) Co od Vás požadujeme : Řidičský průkaz skupiny C+E Flexibilitu a spolehlivost Co můžete očekávat od nás : Solidní jednání Odměny závisející na Vašem pracovním výkonu Stabilitu a podporu celého našeho týmu zaměstnancůPrvní kontakt : - telefonicky Po - Pá 8.00 - 16.00- emailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost