Konstruktér JUNIOR
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 2 hodinami
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : Opletalova č.p. 1015 / 55, Nové Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : Kutnarová Lenka, tel. : použijte odpovědní formulář, e-

mail : použijte odpovědní formulář KDO JSME ? o Jsme renomovaný mezinárodní dodavatel pro automobilový průmysl. Naše produkty lze vidět na autech VW, Škoda, Renault, Bentley, Aston Martin a další.

Vedle vývojových center v České republice, Japonsku a Číně otevíráme novou vývojovou kancelář v Praze. Více informací na použijte odpovědní formulář o Hledáme kolegy, které práce v konstrukci naplňuje a rádi by stáli u zrodu nového produktu pro automobilový průmysl.

Nezbytné jsou zkušenosti s 3D modelováním. Nejlépe v systému CATIA. Uvítáme zkušenosti z automobilového průmyslu, zejména pak s navrhováním plastových dílů.

Jelikož jsme mezinárodní firma, bez angličtiny, němčiny nebo francouzštiny na úrovni středně pokročilé komunikace (úroveň jazyka B1) to u nás nepůjde.

CO BUDEŠ DĚLAT? o Po zapracování budeš spolupracovat se senior konstruktéry na vývoji produktů od prvního návrhu, až po uvolnění sériové dokumentace.

Tvojí specializací budou vnější, vnitřní kliky aut nové generace, svojí práci tak budeš vidět na konkrétních autech a budeš se mít čím chlubit mezi kamarády u piva.

CO MŮŽEŠ ČEKÁT OD NÁS? o Atraktivní finanční ohodnocení o Kancelář v širším centru Prahy o Standardní pracovní doba je u nás 7,5h plus nějaký ten čas na oběd.

o Můžeš se těšit na 5týdnů dovolené. o Každoročně před Vánoci 13. mzda (dle kolektivní smlouvy). o Bonusy za plnění projektových cílů.

o Po dvou letech příspěvek na penzijní pojištění. o Stravenky v hodnotě 80Kč s firemním příspěvkem 44Kč. o A samozřejmě firemní notebook a telefon.

ZAM VÝHODY : týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, benefity v rámci programu Cafeteri

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost