Hledáme Strážné/Detektivy do Karlových Varů a Chebu 90 Kč čistého
Bohemia Marten Security s.r.o.
Karlovy Vary
před 4 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Bezpečnostní agentura Bohemia Marten security s.r.o. hledá strážné / detektivy do obchodních domů.

Náplň práce :

  • zajištění ostrahy prodejen
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
  • AKCE : Náborový příspěvek 1500 Kč

    Stravenky 500 Kč v plné výši hrazené

    Akce přiveď svého kamaráda - Motivační program

    Požadujeme

  • věk min. 18 let
  • čistý Výpis z trestního rejstříku
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu
  • schopnost jak samostatné tak týmové práce
  • certifikát strážného (zajistíme)
  • Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • práce na HPP / DPP
  • mzda od 90 Kč hod.čistého + benefity za výslednost
  • možnost profesního i platového růstu
  • nástup dle dohody

    nahoru

    Vydělejte si na pivko společně.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat