Ostatní řídící pracovníci v oborech příbuzných dopravě a logistice
PRIDE VTV s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Kont. : email : mb-ber rambler.ruČeská obchodní spol. hledá odpovědné zástupce v oblasti řízení a přepravy osobními vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče.

Požadavky : řidičský průkaz skupiny Bschopnost dobré orientace v lokalitě místa působenídobrý zdravotní stavmanuální zručnostschopnost administrování práce v týmupro zákaznicky orientovaná asertivní osobnosttrestní bezúhonnost - výpis z rejstříku trestůosobní zájem na rozvoji působení společnosti na českém trhuvedení podnikového plánováníschopnost znalosti počítačekomunikace v cizím jazyce, aktivní anglický a ruský jazyktouha růst a rozvíjet firmutouha jednat a přizpůsobit se k mobilnímu pracovnímu rozvrhuosobnostní předpoklady : samostatnost, analytické myšlení, osobní iniciativa, velmi dobrá komunikativnost

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost