Marketingový pracovník - 20-30h týdně - Praha 4
Agentura STUDENT s.r.o.
Praha-Krč
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, obchodní společnost zabývající se prodejem armatur,čerpadel,procesní a měřící techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici marketingový pracovník.

Náplň práce : - podpora prodeje produktů společnosti - ventily, armatury,čerpadla, technologická zařízení, procesní technika pro průmysl -

příprava materiálů pro prezentace a marketing, práce s e-shopem, správa databází produktů - kontakty se stávajícími zákazníky -

marketing - získávání nových zákazníků Požadujeme : - SŠ technického zaměření výhodou, studenti VŠ vítáni - znalost Aj, Nj výhodou -

uživatelská znalost na PC - profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita - praxe na obdobné pozici velkou výhodou Nabízíme : -

mzda 160Kč / h (po zaučení 170Kč / h) - zázemí stabilní prosperující české společnosti - možnost osobního a profesního růstu, školení, vzdělání -

aktivní využití cizích jazyků v práci Vzdělání : vyšší odborné, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Brigády