Úředník/úřednice registru vozidel a řidičů
Město Cheb
Cheb, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Evidence registru vozidel a řidičů Požadujeme : Minimální požadavky : střední vzdělání s maturitní zkouškou, organizační a komunikační schopnosti, rámcová znalost zákona č.

361 / 2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích + zákona č.

31 / 2001 Sb., o řidičských průkazech a o registru řidičů, dobrá uživatelská znalost práce s PC, do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, pokud tuto zkoušku uchazeč již neabsolvoval.

Výhodou : praxe na úseku evidence řidičů, řidičské oprávnění skupiny B, osvědčení o odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti při správním rozhodování o řidičských oprávněních a řidičských průkazech.

Nabízíme : odborné vedení v adaptačním procesu, pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, zaměstnanecké benefity. Vzdělání : vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost