Jedinečná příležitost budovat kariéru v kvalitě !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme německá mezinárodní společnost která tvoří technologie budoucnosti a E-mobility. Hledáme kvalitáře a nabízíme jim jedinečnou příležitost podílet se na kvalitě technologie budoucností a budovat svoji kariéru.

Uvítáme inženýry kvality inženýry dodavatelské nebo zákaznické kvality a techniky kvality.- Vedení nových projektů- Správa nových projektů- Kooperace na nových projektech- Úzká spolupráce se zákazníkem a dle jeho požadavků určovat chod kvality- Zodpovědnost za zavádění a kontrolu opatření ke kvalitativním odchylkámJak si našeho nového kolegu představujeme?

 • SŠ / VŠ technického směru (elektro velkou výhodou)- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni- Znalost IATF16949 VDA 8D a FMEACo na oplátku nabízíme my Vám?
 • Práce na HPP- Relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců- Za Váš nástup Vám poskytneme jednorázový příspěvek ve výši Vašeho platu- Atraktivní finanční ohodnocení + 13.
 • a 14. plat- 25 dní dovolené- Příspěvky na dopravu příspěvky na penzijní připojištění- Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání- Moderní a stabilní zázemí- Možnost kariérního i finanční růstu- Možnost podílet se na technologiích budoucnosti- Zkušenosti s jedinečným know-how a řízením skupiny Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost