Distributor reklamních letáků - OZP
Česká distribuční k.s.
Sokolov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Výtisková Markéta, tel. : 800 800 882, 9 : 00 - 15 : 00, e-mail : nabor-ozp distribucni.czDistributor / ka reklamních letáků - vhodné i pro OZPJsme společnost Česká distribuční, která je již 30 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek.

Ročně rozneseme takřka 2 miliardy propagačních materiálů. Aktuálně jsme druhým největším zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v České republice.

Součástí naší distribuční sítě je téměř tisícovka těchto zaměstnanců. Distributoři, kteří se pravidelně starají o roznos reklamních a informačních materiálů, jsou tedy základním a nepostradatelným článkem naší firmy.

Proto hledáme nové kolegy, kteří naši síť ještě rozšíří.Co u nás budete dělat?o příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtuo příprava letáků k roznosuo roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místao potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonemCo od Vás požadujeme?

o nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučímeo požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžeme spolehnoutCo Vám nabízíme?

o práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivemo výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu, apod.

o dlouhodobou spoluprácio nástup IHNED, popř. dle dohodyo individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucíhoo zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně - dle velikosti sektoru a počtu schráneko pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hod.

týden činí 8 100 Kčo možnost měsíční prémiové složkyo flexibilní rozvržení práce dle svých potřebo místo výkonu práce : okres, dle místa bydliště uchazečeo zaměstnáním u nás nepřicházíte o nárok na invalidní důchodo možnost zkušebního roznosu letákůJste osoba se zdravotním postižením a nevíte, zda je pro vás práce vhodná?

Otestujte se na www.testdistributora.cz. Více informací na www.distribucni.cz.Zaujali jsme Vás? Pak nám, prosím, pošlete životopis nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonním linku 800 800 882.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost