Technik/čka elektronik/čka
ATLAS servis CZ, s.r.o.
Velká Polom, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail : použijte odpovědní formulářtel. : použijte odpovědní formulářPožadavky : - ÚSO vzdělání s maturitou - obor elektro,- řidičský průkaz sk.

B - aktivní řidič / ka, - znalost technické AJ, - vyhláška 50 6 (možno dodělat), - znalost elektroniky na úrovni jednotlivých součástek.

 • výhodou je orientace v oblasti LED produktů.- spolehlivost a důslednost dokončit zadané úkolyZabezpečená rozrůstající se firma hledá do svého kolektivu nové členy.
 • Možnost zajímavého postupu, pozice vhodná pro zručného, šikovného a logicky uvažujícího člověka, který je schopen pracovat samostatně i jako součást týmu, který nemá strach se naučit novým věcem a je otevřen novým nápadům.

  Převážná náplň práce : výroba, oživování a testování elektroniky, řešení zakázkových věcí na úrovni elektroniky, kompletace a výroba drobných kompletů-převážně řídících.

  Možnost postup se podílení na vývoji nových výrobků a aplikací.Možnost nástupu ihned.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost