Vedoucí směny Burger King Dobšice !! - až 34.000,-
Burger King
Dobšice, okres Nymburk, CZE
před 2 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Hledáme vedoucího směny, který chce budovat kariéru v mezinárodní a stabilní společnosti. Nepožadujeme předchozí praxi.

Zaručujeme přátelský kolektiv, férové jednání, zajímavé finanční ohodnocení a pravidelnou mzdu vždy včas!

Nabízíme nástupní mzdu 27 000 Kč / měsíc, příplatky od 1 000 Kč / měsíc, provozní bonusy až 6 000 Kč / měsíc a jako benefit navíc 9 000 Kč / rok na volnočasové aktivity.

Již po roce máš možnost povýšit na vedoucího celé pobočky!

Náplň práce :

  • odpovědnost za chod směny
  • motivace zaměstnanců
  • týdenní a měsíční inventury
  • provádění objednávek
  • zaměření se na kvalitu a spokojenost hostů
  • Co od Vás očekáváme :

  • týmového ducha
  • odpovědnost
  • jít příkladem
  • chuť pracovat
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • finanční bonus až 6000,-
  • sodex karta na volnočasové aktivity
  • plat s bonusy až 34.000,-, zvyšující se každý rok
  • možnost karierního růstu až na vedoucího celé pobočky s platem až 60000,-
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jídlo / káva / pití na směně zdarma
  • teambuildingové akce
  • mzda nejpozději do 9. dne v měsíci
  • 5dní placené dovolené navíc
  • Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na volný čas
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.