DHL EXPRESS & CENTRUM SDÍLENÝCH SLUŽEB HLEDÁ NOVÉ POSILY
DHL Express
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Jsi absolvent s ekonomickým zaměřením, možná zatím jen s minimálními pracovními zkušenostmi? Hledáš uplatnění na trhu práce ve stabilní společnosti?

Do našeho týmu sdílených služeb hledáme nové kolegy na pozici Administrátor dodavatelských účtů a plateb. Pozice je vhodná i pro absolventy.

JAK VYPADÁ PRACOVNÍ DEN U NÁS?* Udržujeme databázi našich dodavatelů.* Vytváříme a kontrolujeme platební běhy.* Zpracováváme manuální platby.

 • Komunikujeme se zahraničními týmy v rámci společnosti.* Zajišťujeme pravidelné reporty.### CO OČEKÁVÁME OD TEBE?* SŠ / VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou).
 • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni denní využití (hlavně psaná forma).* Znalost MS Excel bude se Ti hodit pro práci s čísly a interními systémy.
 • Aktivní přístup ke stanovým úkolům.* Smysl pro týmovou práci čeká Tě kolektiv prima lidí.* Český jazyk není nutností.* Pozitivní myšlení a optimismus.
 • JEŠTĚ VÁHÁŠ? NÁSTUPEM DO DHL NAVÍC ZÍSKÁŠ : * Spolupráci na hlavní pracovní poměr.* Odpovídající finanční ohodnocení.

 • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem 70,-Kč.* 5 týdnů dovolené, další dny v návaznosti na délku trvání pracovního poměru.
 • 3 dny zdravotního volna (sick days).* Příspěvek na jazykové vzdělávání 6.000,-Kč / rok.* Penzijní připojištění / životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele po 1.
 • roce pracovního poměru.* Výhodnou cenu Multisportkarty.* Cafeterii s pravidelnými příspěvky zaměstnavatele.* Slevové programy u našich partnerů, např.

  výhodné tarify volání, cestování.* Společné firemní akce & teambuildingy.* Vzdělávání formou interních i externích školení.

 • Možnost profesního růstu napříč republikou, šance získat uplatnění i v zahraničí.* Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.
 • Informace o nás najdeš také na odkaze https : / / www.welcometothejungle.com / cs / companies / dhl-expressOslovila Tě uvedená pracovní nabídka?

  Pak neváhej a ozvi se nám zasláním životopisu.## Benefits- Bonusy / prémie- Auto i pro soukromé účely- Mobilní telefon- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Občerstvení na pracovišti- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost