ŘIDIČ / ŘIDIČKA
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
Hradec Králové, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

ŘIDIČ / ŘIDIČKA- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody- Požadujeme : SOU technického zaměření, praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou, profesní řidičský průkaz sk.

C, příp. C+E, dopravně psychologické vyšetření, řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě- Náplň práce : Práce spojené s výkonem běžné údržby silnic stavebního a nestavebního charakteru, zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování.

Zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy. Řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů.

Práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy. Pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I.

II. a III. třídy- Nabízíme : Dobré zázemí stabilní společnosti, průměrná roční mzda 375.000,- Kč včetně odměn; strojník stavebních strojů obdrží základní tarifní mzdu Kč 23.

000,- 5 týdnů dovolené / rok, příspěvek na penzijní pojištění Kč 1.500 / měsíc, stravenky Kč 100 / den- Životopisy zasílejte na adresu : použijte odpovědní formulář Do předmětu uveďte "řidič, silničář HK".

Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru.Účastí ve výběrovém řízení uchazeč bere na vědomí skutečnost, že oprávněným zájmem společnosti je uchovat si poskytnuté osobní údaje uchazeče po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení za účelem právní ochrany a případného oslovení uchazeče v dalším výběrovém řízení.

 • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v pracovní dny 7 : 00 - 15 : 30), kontaktní osoba : Součková Marie, tel.
 • použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost