Content & Social Media Specialist
PIXMAN s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : Tomáš Míka, tel. : 608 220 231, e-mail : tomas pixman.czMVP : Jankovcova č.p. 1037 / 49 - HolešoviceNáplň práce : Content Specialist / Správa webového obsahu - hledáme kolegyni / kolegu do týmu, který bude mít na starosti obsah webových stránek našich klientů převážně v oblasti kosmetiky v jazycích CZ / SK / HU.

Jedná se o administrativní práci, u které je třeba pečlivost, zodpovědnost a dobrá organizace své vlastní práce. Požadavky : Plynulá maďarština (rodilý mluvčí), angličtina na úrovni komunikace, čeština na úrovni porozumění.

Zkušenosti v oblasti content managementu nebo marketingu Pozitivní přístup k PC (uživatelsky), zájem o učení se nových věcíNabízíme : pružnou pracovní dobu, školení, rychlý kariérní růst, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost částečného home office, zvláštní prémie, občerstvení na pracovišti, vzdělávání, firemní akce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost