pracovník obsluhy SMT linky
BUSE s.r.o.
Blansko, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou. Požadujeme : - SOU / SŠ elektro-technické vzdělání- předchozí praxe v oboru elektro- zkušenosti s pájením výhodou- znalost elektro-technických součástek- uživatelská znalost PC- angličtina - min.

pasivní, čtení technické dokumentace- schopnost pracovat s dokumentací a technologickými postupy- manuální zručnost a dobrý zrak - schopnost pracovat s drobnými součástkami- spolehlivost, pečlivost, zručnost, trpělivost, samostatnost, odpovědnost- znalost osazovacího automatu MYDATA výhodouNáplň práce : - obsluha, údržba, nastavení, programování a seřízení osazovacích automatů a reflow pájecích zařízení - provádění mezioperačních a výstupních kontrol během osazovaní desky plošných spojů- kontrola osazených DPS dle dokumentace (práce s dokumentací a technologickými postupy)- kontrola materiálu a jeho doplňování, zařazení součástek do podavačů- zavádění nových programů do výrobyNabízíme : - práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru- příjemné pracovní prostředí založené na důvěře- různorodou práci- seberealizaci- možnost kariérního růstu- odpovídající platové ohodnocení- 13.

plat- 5 týdnů dovolené- příspěvek na stravování v rámci firmy- velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží)První kontakt telefonicky Po-Pá v době 7-14 hod na č.

516 482 045 - p. Bučková nebo na e-mail. adrese : buckova.lenka buse.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost