Všeobecná sestra, zástup za MD - jednosměnný provoz, Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Audiologie a foniatrie
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Nástup : ihnedPožadavky : SŠ / VOŠ vzdělání" Certifikovaný kurz v audiometrii" Uživatelská práce s PC" Odpovědný přístup k práci" Morální a občanská bezúhonnostPísemné přihlášky společně s motivačním dopisem, doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a dosaženém vzdělání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte v elektronické podobě na adresu kamila.

maskova fnusa.czKontakt dotazy : Bc. Kamila Mašková, vrchní sestra KOCHHK, tel. +420 543 182 926, mobil. +420 604 285 050, e-mail : kamila.

maskova fnusa.cz Celý inzerát najdete na www.fnusa.cz v sekci KariéraZaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost