VRCHNÍ SESTRA/BRATR DO DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE
Charita Prostějov
Prostějov
před 2 dny
source : Hitprace

NÁSTUP IHNED. Osobní kontakt možný po tel. domluvě pan Ing. František Hynek tel. : 777 731 323, 777 731 326 (volat Po-Pá 7 : 00 - 15 : 30hod.

nebo e-mail : info prostejov.charita.cz. Místo výkonu práce : Polišenského, Prostějov. Pracovní doba : Po - Pá : 7 : 00 - 15 : 30 hod.

Požadujeme : předpoklady pro týmovou práci a vedení pracovního týmu, znalost zpracování podkladů pro vykazování dávek na zdravotní pojišťovny (výhodou, nikoliv podmínkou), osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zájem o oblast domácí zdravotní a paliativní péči, řidičské oprávnění sk.

B.Náplň práce : vykazování dávek na zdravotní pojišťovny, spolupráce s lékaři, plánování směn sestrám, přijímání klientů do ošetřovatelského procesu, práce v kanceláři i v terénu u klientů.

Nabízíme : dovolená navíc, stravenky, osobní příplatek po zaškolení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost