Senior Export Control Officer
Landis+Gyr s. r. o.
Praha
před 1 minutou
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : jana.ivancova landisgyr.comNařízení o dovozu a vývozu : Screening a kontrola seznamu stran sankcí, zboží, klasifikace ECCN / N, preferenční pravidla původu, obchodní původ zboží, vnitrostátní vývoz, předpisy (dvojí použití), embargo, vývozní prohlášení (eVV), témata týkající se DPH ( Triangulace)o Definujte procesy týkající se kontroly dodržování předpisů / vývozu (včetně DPH)o Spravujte procesy importu včetně interpretace sazeb, klasifikace, asistencí, cel, poplatků, daní a přesnosti podpůrné dokumentace.

o Řídit proces, zajišťovat shodu a poskytovat podporu pro plnění DPH, Incoterms a Intrastat napříč EMEA z logistického hlediskao Rozhraní s interními a externími zákazníky / prodejci, speditéry / celními makléři, vládními agenturami a dalšími funkčními oblastmi.

o Poskytovat povědomí a školení o požadavcích na dodržování celních předpisů interním obchodním partnerům.o Sledujte zákony a předpisy týkající se importu, které vyžadují zveřejněnío Poskytovat regulační výklad a pokyny v následujících oblastech : klasifikace kontroly dovozu a vývozu, licence na vývoz, školení o shodě, dokumentace pro dovoz a vývoz a klasifikace sazeb.

o Udržovat a rozvíjet znalosti v zahraničním obchodu týkající se práva, předpisů a dohody o volném obchodu a učit je na jiných stránkách a týmecho Kontrola / audit kontrol a podle potřeby implementujte nápravná opatřenío Definování, údržba, schvalování a vlastní proces blokování GTS - SAP / GTS Application Champion (Business) a Super Usero Koordinace s oddělením Compliance skupinyo Cestování : cca.

20%Požadavky : Min. 5 let zkušeností v mezinárodním obchodu se zbožím, v oblasti sankcí a embargo.o Relevantní rozsáhlé odborné zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu a obchodu a implementace procesů.

Rozsáhle relevnatní zkušenost a odborné znalosti v oblastech : regionální sankce a kontrola vývozuo Odbornost v procesu řízení objednáveko Rozsáhlé znalosti kontrakce, zahraničního obchodu a vývozuo Zkušenosti s projektem : SAP, Travel Management, SOX, kontrola exportu, implementace a reorganizace logistiky na různých místechZkušenost s vedením lidí nebo projektů je velkou výhodouZkušenosti s tréningem a prezentacemi před manažmentemo Know-how společnosti GTSo Plynulá angličtina (min.

C1)Zaměst.výhody : - 25 dní dovolené a 3 sick days- Stravenky- Karta Benefity Cafeteria s měsičním nabíjením bodu- Penzijní připojištení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost