Asistent/ka zákaznické linky
Desigual
Praha, CZ
před 20 dny

Nakupování má být radost a příležitost k tomu obdarovat sama sebe či své blízké něčím pěkným. V současnosti je moderní nakupování z pohodlí domova s využitím moderních technologií a ne jinak je to i s naší módní značkou Desigual.

Vzhledem k tomu, že náš eshop je velmi oblíbený a zakázky přibývají rádi bychom náš tým rozšířili o Asistent / ku zákaznické linky.

Náplní Vaší pracovní doby bude : přijímání zboží, balení přijatých objednávek, zpracování vráceného zboží a komunikace se zákazníky po telefonu.

K tomu, abychom si vybrali právě Vás budete potřebovat : komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost a trestní bezúhonnost.

A taky základní znalost PC (excel), odolnost vůči stresu a příjemný projev po telefonu. Když najdeme shodu a podepíšeme pracovní smlouvu tak tím získáte : odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké slevy.

Fajn kolegy a zázemí prestižní módní značky. Pokud tě nabídka zaujala a splňuješ-li výše uvedené odešli nám svůj životopis s aktuální fotografií na email hr tasty.

cz. Nezapomeňte připsat název pozice o kterou máte zájem.Pozice je vhodná pro absolventy. Pozice je vhodná pro ženy.

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost