Programátor
KOMIX s. r. o.
Praha-Troja, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha kontakt : Čermáková Petra, e-mail : Cermakova-ext komix.cz Místo výkonu práce : Praha 5 - Smíchov Kontaktní osoba : cermakova-

ext komix.cz Upřesňující informace : jedná se o programátorské a analytické práce, spolupráce na návrhu architektury řešení, návrh a vývoj aplikací, účast na tvorbě technických částí nabídek, možnost vedení menšího týmu programátorů.

Požadujeme praxi minimálně 3 roky v programování procesů, vývoji a rozvoji nových IS, znalost analýzy, vývoj a design SW řešení, zkušenosti s vývojem prostředí .

NET a JAVA, nástrojem NS Visual studio .NET 2008, 2010, znalost SQL, frameworků, znalost BI nástrojů (Qlik a Cognos), schopnost koncepční práce a rychlá orientace v nové problematice, ochotu učit se.

Jazykové požadavky : angličtina aktivní znalost slovem i písmem, ruština aktivní znalost.

Nabízíme práci na zajímavých projektech v kreativním týmu, možnost osobního a profesního rozvoje a odborné vzdělávání. Výhody : Stravenky a další benefity

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost