CNC OPERÁTOR
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 5 dny
source : Hitprace

Chceš se věnovat obrábění na CNC, ale ještě nemáš moc zkušeností? Chceš do firmy, kde tě budou postupně zaškolovat a můžeš se časem dostat i k programování a seřizování?

Pak mi pošli svůj životopisVýznamná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nové pracovníky pro rozšiřující se výrobu

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Práce na různých CNC strojích (děrovací, laser, ohýbačka a další)
  • Obrábění spíše menších kusů
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Dodržování kvality práce
  • Čtení technických výkresů
  • CO POŽADUJEME?

  • Praxe nebo vyučení v oboru výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost, učenlivost a pečlivost
  • Ochotu pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu bez víkendů
  • CO NABÍZÍME?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Bonus po půl roce ve výši 10 -20.000 Kč
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno-Jih
  • Požádat