Senior Security Consultant - SIEM
NTT Ltd.
Prague, Czech Republic
před 1 dnem

In a constantly changing world, we work together with our people, clients and communities to enable them to fulfill their potential to do great things.

We believe that by bringing everyone together, we can solve problems using innovative technology that can create a world that is sustainable and secure.

At NTT, we encourage you to remain continuously curious, as that is what keeps you fast, flexible and relevant. No two days will be the same but that is what will help you grow and realize your full potential.

The power is in your hands to do great things. It’s time to lead the change, be the authentic you, to solve difficult challenges, to set the pace of change and to unleash your potential.

Want to be a part of our team?Manažer týmu, Michal, profesionál v oblasti bezpečnosti hledá k sobě do týmu Senior Konzultanta, který se bude věnovat konzultační činnost u zákazníků a spolupracovat na rozvoji nových řešení v oblasti bezpečnosti.

Working at NTT Co budete dělat : Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security, obzvláště pak SIEM na platformě IBM QRadar Mentoring kolegů Spolupráce při návrzích řešení Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky Jednání se zákazníky Co byste měl / a umět, mít a znát : VŠ technického směru nebo praxe v oboru alespoň 5 let Certifikace IBM Certified Deployment Professional IBM Qradar SIEM Praxe v implementaci projektů IBM Qradar SIEMu Přehled v oblastech komunikačních sítí, Přehled v best practices (CIS, NIST apod.

Přehled v oblasti bezpečnosti (obzvláště SIEM, PAM), Znalost řešení CyberArk PAS výhodou Znalost procesního řízení středních / velkých společností Znalost oblastí technologií s důrazem na oblast bezpečnosti : multiplatformní znalost (Unix / Linux, Windows) a síťová bezpečnost (firewall, IPS, IDS) Oceníme, když budete mít : Zkušenosti s jednáním se zákazníky a prezentacemi - zákaznický přístup, profesionální vystupování, diplomacie, komunikační a prezentační dovednosti Schopnost porozumět potřebám a požadavkům zákazníků, Organizační schopnosti, analyticko-syntetické schopnosti Rozhodnost, pružnost, pečlivost, spolehlivost Orientaci na cíl, proaktivní přístup Týmového ducha a smysl pro humor : ) Řidičský průkaz skupiny B AJ - úroveň alespoň B1 What will make you a good fit for the role?

Co Vám nabídneme : Bezva atmosféru, komunitu vysoce kvalifikovaných lidí Certifikace a školení Variabilní bonus Podporu zdraví : 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči 5 týdnů dovolené Auto i pro soukromé účely Multisport kartu Jazykové kurzy Příspěvek na obědy 55 Kč Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc Benefity Cafeteria system 400 Kč / měsíc Náhrada mzdy v plné výši při dočasné pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně Posuneme Vás dál a ještě Vás to bude s námi bavit : -)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost