Lékárník
Chytrá lékárna a.s.
Brno, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Kdo jsme?Chytrá lékárna a.s. je společností, která provozuje síť Chytrých lékáren v Brně, Vyškově a Tišnově Staráme se o zdraví našich klientů a osobní péče je pro nás způsob, jak to dělat co nejlépe.

Myslíme si, že lékárna má být vlídné a přátelské místo. Zakládáme si na odborné péči a laskavém přístupu.Do našeho týmu Chytrých lékáren v Brně (Česká, Mendlovo náměstí, Palackého třída) hledáme šikovné kolegy, kteří budou souznít s naším konceptem neobyčejné osobní péče a doplní naše řady! Aktuálně obsazujeme pozice : Lékárník asistent Létající lékárníkCo požadujeme?

Velmi dobré komunikační schopnosti, odpovídající odborné znalosti, příjemné a milé vystupování, zájem o klienta a chuť pomáhat, pozitivní přístup k práci a vzděláváníCo nabízíme?

Smlouvu na dobu neurčitouStabilní zaměstnání s možností profesního růstuÚčast na interních projektechPráci v moderním a čistém prostředíStravenkový paušálMotivační systém odměňování5 týdnů dovolené2 dny free daysPracovní oblečeníVěrnostní benefityZaměstnanecká sleva na nákup v Chytrých lékárnáchZájemce o pozici lékárníka prosíme o zaslání životopisu na e-mail : hubnerova chytralekarna.

cz, po domluvě se s Vámi rádi sejdeme!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost