Obchodní zástupce
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně. Tel. : 773 452 282, e-mail : info snabytek.czSNABYTEK® významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních řešení design-stavba-nábytek působící na trhu již do roku 1995 vypisuje nové pozice a hledá nové kolegy na pozici Obchodní zástupce.

Pracovní náplň : - Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu- Zpracovává rozpočty a obchoduje- Vyhledává nové akvizice- Získává nové a obhospodařuje stávající zákazníky- Mapuje konkurenci- Podporuje a rozvíjí prodej firemních produktů- Pomáhá při zajištění a rozvoji chodu pobočky- Spolupracuje s dalšími členy pobočky a společnostiPožadujeme : - SŠ s maturitou (se stavebním nebo ekonomickým zaměřením výhodou)- Zkušenosti v obchodu na obdobné pozici výhodou- Znalosti staveb výhodou- Orientace na výsledek a chuť prodávatNabízíme : - Zaměstnání na HPP- Nadstandardní finanční ohodnocení za kvalitně odvedenou práci- Po zapracování : prémie dle obratu- Technické a obchodní zaškolení- Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu- Firemní vzdělávání, společenské akce- Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnostiZaměstnanecké výhody : osobní Notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty, až 25 dní dovolenéZabýváme se špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů.

Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací RD a BYTŮ. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Nástup ihnedŽivotopisy s fotografií zasílejte na e-mail : info snabytek.cz s předmětem "OBCHODNÍ ZÁSTUPCE" případně volejte 773 452 282.

Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost