operátor/ka výroby, dělník/ce
KAMPI OFFICE s.r.o.
Hodonín, Česká republika
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru :

  Pracoviště : Velkomoravská 3243 / 35, 695 01 Hodonín. Popis : obsluha automatických a poloautomatických jednoúčelových strojů a zařízení, fyzicky méně náročná práce vhodná pro osoby s invaliditou 1.

  nebo 2. stupně, práce ve dvousměnném provozu bez pracovních víkendů.

  Požadavky : dobrá pracovní morálka, aktivní a činorodý přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kladný vztah ke svěřeným hodnotám, schopnost učit se novým věcem (zaškolíme), smysl pro čistotu a pořádek, čistý trestní rejstřík.

  Nabídka : zázemí a zkušenosti zavedené, stabilní, rozvíjející se výrobní firmy, pevná složka mzdy s motivačním ohodnocením výsledků a aktivity, stravenky, práce v čistém a klidném prostředí, nástup možný ihned.

  Obor : výroba a průmysl. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na adresu : ivana. pernicova kampioffice.

  cz. Ohledně termínu osobního povohovu Vás budeme obratem informovat.

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 15 000 18 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost