Vedoucí oddělení Technické podpory a správy sítí
Ontran Technologies s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Na poříčí 1041 / 12, Nové Město, 110 00, Praha 1Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo 773 745 172Kontaktní osoba : pan Radek KlemperaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Ontran Technologies s.

r.o. je vyspělá společnost mající moderní IT technologii. Hledáme zkušeného vedoucího pro oddělení Technické podpory a správy sítí.

Náplň práce : ve své práci -spolupracuje, ve své působnosti, na stanovení strategických vizí IT provozu-formuluje systémové požadavky organizace (SW, HW, struktura IT, zabezpečení)-analyzuje vývoj a nové trendy v oblasti IT a telekomunikace-hodnotí efektivnost hospodaření a výkonost oddělení-analyzuje informační systémy a jejich spolehlivost a výkonnost-účastní se porad vedení a motivuje a vede pracovní tým-komunikuje s dodavateli a uživateli-jedná s klienty z Východu-zabezpečuje oponentura projektů dodavatelů a jejich poskytování servisuZastupování společnosti na východní trhu, komunikace s klienty, častý pracovní cesty do Ruska a Běloruska.

Praxi v oboru IT minimálně 3 roky, řidičský průkaz sk.B je podmínkou.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost