Obchodní manažer (oblast Vysočina)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Pracovat na aktuálních projektech (nabídky, zpracování poptávek)Vyhledávat nové obchodní příležitosti na Vysočině (Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod)Komunikovat s klienty, vytvářet obchodní nabídkyVést obchodní zakázky, prohlubovat obchodní vztahyPožadujeme : Máte obchodního ducha a umíte navazovat dlouhodobé vztahy s klienty?

Do zavedené středně velké firmy hledáme posilu obchodního týmu pro nové akvizice zákazníků na Vysočině. Vhodné pro zkušené obchoďáky i absolventy! Cizí jazyk výhodou.

Zaškolení zajištěno.Nabízíme : CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?Zázemí menší zavedené společnosti působící ve službáchNeformální atmosféraFix ca.

30 tis. Kč + měsíční prémie z obchodůIndividuální přístup k zaměstnancůmZaškolení od zkušených kolegůPravidelný home officeMísto výkonu práce : region Třebíč / Jihlava / Pelhřimov / Havlíčkův BrodVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost