Stavbyvedoucí – dokončení projektu – NÁSTUP IHNED
ManpowerGroup s.r.o.
Ostrava, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ManpowerGroup s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ostrava
  • Přidáno : 30.10.2018
  • Hlavní stavbyvedoucí :

    Kontakt : eva.bordovska manpower.cz

    Pracoviště : Ostrava

    Pro společnost zabývající se výstavbou saunových center hledáme kandidáta na pozici Stavbyvedoucího pro finální dokončení aktuálního projektu, s případnou možností účasti na dalším projektu v Brně.

    POPIS POZICE

    zajišťování plynulosti výstavby v souladu se schváleným harmonogramem

    zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm

    spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, místní úřady, kontrolní orgány apod.)

    koordinace interních / externích kapacit při navazujících oblastech činností firmy

    spolupráce s projektovým manažerem a projektantem stavby

    stanovování koncepcí technických řešení výstavby

    zajišťování stanovených technických a ekonomických parametrů

    zajišťování podmínek pro kontrolní prohlídky stavby

    vedení příslušné dokumentace stavby

    PROFIL KANDIDÁTA

    SŠ / VŠ elektro nebo stavební

    zkušenost s komplexním řízení stavby podmínkou

    znalost všech řemeslných prací

    řidičské oprávnění sk. B

    samostatnost, odpovědnost, flexibilita

    NÁSTUP IHNED!!!

    účast na projektu nejpozději do konce února 2019

    nadstandardní finanční ohodnocení

    služební auto, telefon, notebook

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)