Vedoucí kuchyně Bageterie Boulevard
Crocodille ČR, spol. s r.o.
Praha-Dejvice
před 15 dny

Co vás v práci čeká? - zaškolení přímo na pobočce (pro zaškolení přibližně 1-2 měsíce pozice CREW) Po zaškolení : - vedení kuchyně -

práce s kolegy na pobočce - zajištění surovin na úseku - zodpovědnost za kvalitu vydávaných produktů - chceme být nejlepší Požadujeme : Vedoucí kuchyně by měl mít praxi z gastronomie a s vedením lidí.

Musí být také ochotný pracovat ve směnném provoze. U nás vše musí být vše chutně a rychle, proto je nutné, aby si vedoucí uměl zorganizovat čas, lidi, suroviny a byl vždy připraven na tzv.

špičku. Pro zkušené kuchaře, kteří se pohybují nějakou dobu v gastronomii nemusíme vysvětlovat, jak chodí restaurační provoz.

U nás musí být ovšem vše připraveno do 5 min, proto je jistota, že se v práci nikdy nenudíte. Nabízíme : Co vám můžeme nabídnout?

 • zajímavé mzdové ohodnocení v rámci hodinová mzdy až 175,- / h a podíl z tržby - smlouvu na hlavní pracovní úvazek na dobu neurčitou -
 • bonusy a benefity (příspěvek na mobilní telefon, dotované stravování, bonus 10 000,- za přivedení kolegy, multisport atd.

  výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry - zázemí úspěšné a stabilní české společnosti, ve které se neztratíte -

  možnost kariérního růstu v rámci ČR i v zahraničí - práci v moderních pobočkách Praze Vzdělání : vyučení, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost