Zdravotní sestry
ANNAMARIA - EU s.r.o
Kostelec nad Černými lesy
před 2 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy Prvotní kontakt : - tel. : 776 572 207 od 09 : 00 do 21 : 00- e-mail : maria.

kuznetsova seznam.cz Upřesňující údaje : - Stomatologické pracoviště v Kostelci nad Černými Lesy přijme zdravotní sestru na plný nebo zkráceny pracovní úvazek za výhodných pracovních podmínek.

Praxe v oboru výhodou. Znalost Miscrosoft Office a práce na počítači.- Povinnosti zdravotní sestry v zubní ordinaci : asistence lékaři, běžný úklid povrchů v ordinaci, umytí a sterilizace nástrojů, komunikace s pacienty osobně, telefonicky a e-mailem, organizace zápisu pacientů, základní znalost práce na PC.

Výhodou této pracovní pozice : - vstřícný a přátelsky kolektiv; - moderní a příjemní prostředí;- bonusy a prémie;- proplacené školení v oboru.

Strukturovaný CV prosíme zasílat na e-mail : maria.kuznetsova seznam.cz. Telefon : 776 572 207. Zaměstnanecké výhody : - bonusy a prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost