Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče
Sagapo, příspěvková organizace
Horní Benešov
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Horní Benešov, Svobody 592-593práce na DPP s počtem hodin podle potřeb zaměstnavatelePOŽADUJEMEempatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní staví, praxe v oboru vítána.

Vzdělání : * střední vzdělání s výučním listem nebo základní vzdělání . Náplň práce : Poskytování přímé obslužné péče o osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením nebo autismem, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání osob, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny osob.

Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail : varja.mrazkova sagapo.cz nebo adresu : Sagapo, p.o., Uhlířská 1353 / 2, 792 01 BruntálZ : 10.6.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost