Pracovníci vědy a výzkumu
ÚJV Řež, a. s.
Husinec, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Hlavní 130, Husinec - ŘežPrvotní kontakt : - e-mail : použijte odpovědní formulářUpřesňující údaje : - Co Vás na této pozici čeká?

Specifikace pracovní náplně : 3D neutronické a termohydraulické výpočty programem DYN3D, příprava vstupních souborů (neutronických dat) pro tyto výpočty, bezpečnostní rozbory jaderných elektráren - Jste člověk, kterého bychom rádi poznali?

Vzdělání : VŠ v oborech jaderných a / nebo fyzikálně inženýrských, případně technického nebo matematického směru.Znalost programu DYN3D a praxe v jeho užívání, znalost dalších kódů pro neutronické výpočty a přípravu vstupních dat, například programu Serpent, jsou vítány.

Jazykové znalosti : aktivně odborná angličtina, ruština vítána.Znalost problematiky reaktorů PWR a / nebo VVER.Zaměstnanecké výhody : o Odpovídající mzdové ohodnocení včetně výkonových odměno 5 týdnů dovolené a až dva dny zdravotního volna navíco Dotované závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele v průměru 75 % ceny oběda)o Širokou škálu dalších rozmanitých benefitů (příspěvky na životní / penzijní pojištění, poukazy Flexi Pass na sportovní aktivity, kulturu, nákup zdravotních potřeb, cestování)o Možnost využít specifických odborných kurzů

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost