Zedník
KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Šumperk, Velké Losiny
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - zednické práce, údržba areálu společnostiPožadujeme : - vyučen v oboru zedník - praxe v oboru zedník min.

2 roky- manuální zručnostNabízíme : - zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí - jen ranní směna, pracovní doba 6 : 00-14 : 30 hod.

pondělí až pátek - týden dovolené navíc - dotované podnikové stravování, cena oběda 32,-Kč - roční odměny - mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu - příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně - zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a nezbytným uchováním poskytnutých osobních údajů společností KUBÍČEK VHS, s.

r.o. pro účely žádosti o zaměstnání. Tento souhlas můžete písemně odvolat.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost