Strážný/vrátný
DIOL družstvo
Bruntál, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Bruntál, Opavská 45 Družstvo invalidů s více než 60 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy vrátnice pro pracoviště v Bruntále.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro práci na nočních směnách včetně kontrolních pochůzek, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat.

Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání možný ihned.

Místo je vyhrazeno pro pracovníky OZP. Nabízíme Vám zaškolení zkušenými kolegy, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč.

odvodů na důchod) na dobu neurčitou. Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hod. týdně, noční směny v délce 12 hodin (od 18 : 00 do 6 : 00).

Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši od 89,- Kč / hod + příplatky za noční směny, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat příspěvek za certifikát strážného a pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Pro pracovníky z větší vzdálenosti možnost příspěvku na dojíždění. Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte personální oddělení firmy na tel.

použijte odpovědní formulář / 8 - 16 hod. / - paní Furmánková nebo zašlete svůj životopis na e-mail : použijte odpovědní formulář Děkujeme Vám. Z : 5.12.2018

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost