Obchodní referenti
SANGU s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MVP : Libušská 319 / 126, 14200, Praha 4Kontakt : Ing. Tran Van Sang, tel. : 777312789 (Po 10 : 00-17 : 00), e-mail : sangtranvan85 gmail.

com nebo osobně každé PONDĚLÍ od 10 h. na adrese Libušská 319 / 126, 14200, Praha 4Požadavky : Hledáme na pozici Obchodního referenta zájemce, který bude pro naší Vietnamskou klientelu připravovat : podklady pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv, pro vymáhání pohledávek a zajišťuje realizaci zakázek včetně jejich evidence.

Požadujeme znalost Word a Exel, aktivní Vietnamštinu, pasivně Anglicky. Diplom Bc nebo Ing s ekonomickým zaměřením.We are looking for the position of Sales Officer someone, preparing for our Vietnamese clientele : documents for business negotiations, for concluding contracts, for debt recovery and ensures the execution of orders, including their records.

We require knowledge of Word and Exel, active Vietnamese language, passive English language. Diploma Bc or Ing.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost