Montér Rozvodny
OMEXOM GA Energo s.r.o.
Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 9-14 hodinKontaktní osoba : Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiStelefon : 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113Náplň práce : Realizace montážních zakázek rozvoden a transformoven NN,VN v ČR (možnost i v zemích EU)Požadavky : Nejlépe vyhláška 50 / 1978 Sb.

5 a výše, řidičský průkaz sk. BNástupní mzda dle zkušeností a kvalifikace.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), možnost bezúročné firemní půjčky, služební telefon, výhodný akciový program pro zaměstnanceSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost