Vrchní sestra v domově seniorů
LUMINA, spolek
Brno
před 2 dny
source : JenPráce.cz

Do našeho Domova pro seniory v Brně Židenicích hledáme Vrchní sestru.

Jsme menší Domov rodinného typu s kapacitou 47 klientů. Prioritou v péči o seniory je pro nás empatický přístup ke klientům, zájem a trpělivost.

Filozofií našeho Domova je co nejvíce přiblížit prostředí a péči o klienty domácímu prostředí.

Náplní práce vrchní sestry je zodpovědnost za chod zdravotnického úseku, vykazování úkonů zdravotním pojišťovnám. Vrchní sestra úzce spolupracuje s vedoucí přímé obslužné péče, je součástí managementu.

Jste-li diskrétní, nevadí Vám zodpovědná práce, vedení lidí, uvítáme Vaše životní zkušenosti a budeme se těšit, že zapadnete do našeho týmu.

Nástup ihned nebo dle dohody, odpovídající platové podmínky + benefity.

případě zájmu o pracovní pozici prosím zašlete životopis na e-mail : nemecka zavináč lumina tečka cz, telefon zobrazit tel. číslo.

Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byl v prvním kole výběrového řízení upřednostněn jiný uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost