STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK / STROJÍRENSKÁ DĚLNICE
KARSIT, s.r.o.
Jaroměř, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň prácečinnosti přidělené mistrem v rámci své kvalifikace a zaškolení záznamy o jakosti a další záznamy předepsané výrobní dokumentacíCo očekáváme od uchazečů?

aktivní přístup k práci, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivostochotu pracovat ve vícesměnném provozupozice je vhodná i pro absolventy (rádi Vás zaškolíme)zkušenosti z oboru strojírenství, vyučení v oboru výhodouCo Vám nabízíme?

jistotu stabilního zaměstnánípráci na hlavní pracovní poměrpráci na moderních lisech, svařovacích robotech a dalších technologiíchširokou škálu zaměstnaneckých výhod (např.

5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, nápojové a potravinové automaty na pracovišti, závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)možnost nákupu čerstvých uzenin, masa, mléka a mléčných výrobků z kvalitních surovinKdy můžete nastoupit?ihned nebo dohodou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost