PROJEKTOVÝ MANAŽER - oblast TZB
Grafton Recruitment
Moravskoslezský kraj
před 4 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Pro významnou společnost s více než 20 letou historií v oblastí TZB hledáme zkušeného "PROJEKTOVÉHO MANAŽERA v oblasti TZB" !!! Rádi byste pracovali pro stabilní společnost, která ocení Vaše zkušenosti a dá Vám prostor pro vlastní seberealizaci?

Odpovězte a dozvíte se více!!!!Náplň práce : - příprava a realizace svěřených zakázek- technická příprava zakázek, zpracování poptávek, objednávek, technické dokumentace-

řízení a plánování montážních kapacit- komunikace se zákazníky

BENEFITY :

  • 13. plat- Auto i k soukromým účelům- Mobil, notebook- Stravenky- firemní vzdělávání- flexibilní pracovní doba- občasný HO-
  • občerstvení na pracovišti- 5 týdnů dovolené (cca po 3 letech)

    POŽADAVKY :

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru (stavební, TZB nebo techniku prostředí - oblast klimatizací a vzduchotechniky výhodou)-
  • Prokazatelné zkušenosti z oblasti TZB - podmínkou- Znalost MS OfficeVýhodou : - AutoCAD (nebo jiný 3D program)- Anglický jazyk